Obchodní zástupce- nákupčí hovězího dobytka / Specialisté v oblasti zootechniky

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: celá ČR
Kontaktní osoba: Salociová Eva, tel.: 725 845 322, e-mail: esalociova@gmail.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Vzdělání : minimálně středoškolské zemědělského směru
Znalosti : zaměření na výkup hovězího dobytka
Náplň práce: získávání nových obchodních partnerů, mapování konkurence a situace na trhu, komunikace s dodavateli, aktívní nákup a prodej. Prax v oboru 3 roky
Práce vyžaduje cestování. Řidičský průkaz B Zaměstnanecké výhody: Služební vozidlo, telefon, motivační odměny závislé od splnění cílů

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BOVINEXczech s.r.o., IČ: 04610466
místo pracoviště:BOVINEXczech s.r.o. - celá ČR, Česká republika
mzda (plat):29 500 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
obory:
  • Věda a výzkum
  • Zemědělství a lesnictví