Zootechnik/zootechnička / Specialisté v oblasti zootechniky

Informace o nabídce práce:

Pozice:zootechnik/zootechnička
Jedná se o moderní provoz v rekonstruované stáji - odchov prasnic a produkce selat.
Pracovní náplň:
evidence, řízení ošetřovatelů aj.
Zaměstnanecké výhody:příspěvek na penzijní připojištění, možnost závodního stravování a ubytování.
Nástup od 1.4.2019. Mzda: 30 000,- až 35 000,- Kč
Kontakt:Peterka Miroslav, tel.: 725 866 355, e-mail: peterka@zs.zaluzany.cz, zszaluzany@zs.zaluzany.cz
Místo výkonu práce:Zemědělská společnost Zalužany a.s., Zalužany č.p. 97

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zemědělská společnost Zalužany a.s., IČ: 00108529
místo pracoviště:Zalužany 97, 262 84 Zalužany
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění,
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
profese:
  • Specialisté v oblasti zootechniky
obory:
  • Věda a výzkum
  • Zemědělství a lesnictví

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Miroslav Peterka
Email:peterka@zs.zaluzany.cz, zszaluzany@zs.zaluzany.cz