Koordinátor environmentálních vzdělávacích projektů / Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)

Informace o nabídce práce:

Pracovní pozice:
Koordinátor environmentálních vzdělávacích projektů (EVVO).

Pracovní náplň:
především práce s dětmi během přírodovědně zaměřených vzdělávacích programů a veřejností během veřejných programů o ochraně životního prostředí.
Další činností bude pořádání soutěží, kvízů, praktických přírodovědně zaměřených prací pro děti, základní administrativa a tvorba vzdělávacích materiálů a publikací.
Požadujeme komunikativní schopnost AJ.

Řidičský průkaz sk. B - výhodou.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zoopark Zájezd o.p.s., IČ: 27564916
místo pracoviště:Zájezd 5, 273 43 Buštěhrad
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2021
vhodné pro:
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
obory:
  • Věda a výzkum
  • Zemědělství a lesnictví