Project Manager / Specialisté podpory podnikání

Popis pracovní pozice: dohled nad všemi aspekty koordinace projektu, efektivně pracovat s externími a interními lingvisty, vyjednávat o cenách a termínech, včasně doručovat finální produkt, atd

Job description: be responsible for entire project cycle, manage contract and full-time linguists, negotiate rates and deadlines, return final product on time, perform quality checks, etc.

Aktivní znalost AJ slovem i písmem. Další jazyky výhodou.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - jiné, Word, Excel, Outlook, atd.
jazyky:
  • Aktivní angličtina, Akvtivně slovem i písmem, další jazyky výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TransPerfect s.r.o., IČ: 28530004
místo pracoviště:Škrétova 490/12, Praha 2, 120 00
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: Stravenky
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Administrativa
  • Obchod a cestovní ruch