Vykonavatel/ka soudního exekutora pro oblast Středočeský kraj a Praha / Soudní vykonavatelé

Informace o nabídce práce:

Zahálková Jitka, tel.: 773646033, e-mail: [email protected]

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele pro Středočeský kraj a Praha.
Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.

Požadujeme: bydliště ve Středočeském kraji nebo Praze, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele/ky soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned.
Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu: [email protected]

Zaměstnanecké výhody: Motivační odměny, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JUDr. Ondřej Mareš, IČ: 66253799
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jitka Zahálková
Telefonní číslo:773646033