Skladník / skladnice ve skladu hotových výrobků / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected].

Požadujeme:
- přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
- praxe v oboru výhodou
- časová flexibilita, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- práce s VZV a retrakem (školení zajistíme)
- práce v řízeném suchém a chlazeném skladu
- příjem a výdej výrobků, práce se čtečkou
- kontrola mechanického poškození výrobků.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní a motivační odměny, příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
- 25 dnů dovolené, 2 dny Sick days.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BOHEMILK, a.s., IČ: 26470535
adresa pracoviště:Podzámčí 385, Opočno, 51773, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc: + 2 dny sick days
  • Zvláštní prémie: výkonnostní a motivační odměny
  • Jiné výhody: příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování, na penzijní a životní pojištění

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Renáta Spilková