Manipulant/ka / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: odebírání dílů od vstřikovacích lisů a montážních linek, příprava nádob a van na přepravu a uskladnění vyrobených součástek, odebírání vzorků a jejich předávání na oddělení kvality, zadávání jednoduchých dat do systému, zaskladňování výroby
Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
Nabízíme: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu a jiné.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,30 - 15,30 hod.) kontakt.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o., IČ: 48360716
adresa pracoviště:Zahradní 282, Horšovský Týn - Malé Předměstí, 34601, Česko
mzda (plat):23 440 Kč až 30 930 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Šárka Sauerová
Telefonní číslo:373 726 368