SKLADNÍK/CE / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

Nabízíme práci ve skladu.
Náplň práce: obsluha VZV (retrak), zodpovědnost za vykládku a nakládku materiálu a jejich správné skladování v souladu s interními předpisy, vedení záznamů skladových pohybů a skladové evidence, výdej a příjem materiálu/výrobků, pravidelné inventury skladu, dodržování FIFO, práce se čtečkou, systém SAP.
Zaměstnanecké výhody: práce v silné mezinárodní společnosti, 25 dní dovolené, závodní stravování, možnost využití výhodného firemního tarifu.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8.00 do 15.00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PEKM Kabeltechnik s.r.o., IČ: 43001378
adresa pracoviště:Svárovská 698, Stráž nad Nisou, 46303, Česko
mzda (plat):29 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Laurin
Telefonní číslo:485 248 248