Skladník, řidič / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Sháníme schopného a spolehlivého kolegu na pozici řidič a skladník ve stavebnictví.

Náplň práce:

- vedení skladu stavebních materiálu a strojového parku
- rozvoz materiálu (řidičský průkaz sk.B nejlépe i C)

Nabízíme zaměstnanecké benefity:
- možnost ubytování
- služební telefon

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, výhodou
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Arthur Design s.r.o., IČ: 08731543
adresa pracoviště:Bozkov 157, 51213, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Ubytování
  • Jiné výhody: služební telefon

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Nesvadbová
Telefonní číslo:774 750 751