SKLADNÍK/SKLADNICE (vyhrazeno pro OZP) / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

z:22/1/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- práce ve skladu
- balení objednávek
- drobný úklid pracovního místa
- příjem zboží - uskladnění zboží.
Požadujeme:
- příjemné vystupování, kolegialitu, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- nástup dle domluvy
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na email [email protected] Váš podrobný strukturovaný životopis. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Určeno výhradně pro OZP.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dvěděti.cz s.r.o., IČ: 09198580
adresa pracoviště:Sadová 618, Frýdek, 73801, Česko
mzda (plat):14 625 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 01. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marie Pěchová