Skladový a manipulační dělník/ce / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- Orientace v dodacích listech a dalších dokumentech doprovázejících zboží
- Přejímání a kontrola zboží a jeho dodacích listů a dalších dokumentů
- Evidence skladovaného zboží včetně evidence pohybu zásob a zpracování přehledů o zásobách
- Ukládání, skladování a ošetřování zboží a materiálu ve skladu
- Obsluha zařízení pro manipulaci

Nabízíme:
- zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
- zdravotní program
- možnost profesního růstu
- výhodný odkup výrobků
- firemní dopravu
- firemní školku
- roční bonus
- penzijní připojištění
- příjemné prostředí a firemní benefity zahrnující např. stravování
- kafeterii
- dotované stravování v místní kantýně či stravenky

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:L I N E T spol. s r.o., IČ: 00507814
adresa pracoviště:Slaný - Želevčice 5, Česko
mzda (plat):29 000 Kč až 34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Sergii Rogalskyi
Telefonní číslo:736 500 244