Skladník/ce, řidič VZV a dodávky do 3,5t - OZP / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Lutopecny
- Pracovní náplň: pravidelné vychystávání a rozvoz drogistického zboží v rámci ČR
- Požadavky: min. 1 rok praxe na stejné pozici, ŘP na VZV, ŘP B, časová flexibilita, loajalita, svědomitě a zodpovědně vykonávat svěřené úkoly, prozákaznický přístup, dochvilnost
- zkrácený úvazek 20 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: penzijní připojištění
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Brand product s.r.o., IČ: 28404009
adresa pracoviště:Lutopecny 159, Česko
mzda (plat):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: penzijní připojištění
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lukáš Kučera
Telefonní číslo:604 653 413