SKLADNÍK/SKLADNICE / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

A11 z:11/9/2023 a:28/3/2024
Náplň práce:
- manipulace se stavebním materiálem a komponenty pro výrobu PVC a AL oken
- obsluha VZV
- zodpovědnost za uložení materiálu, paletizaci a jeho evidenci
- čerpáni PHM
- úklid skladovacích prostor a dodržování pořádku v areálu společnosti
- vydávání nářadí a OOPP zaměstnancům, jejich evidence a kontrola při navrácení
- kontrolní činnost v rámci svěřené agendy
- práce na vnitřním i venkovním skladu - přenášení břemen max. 25 kg váhy.
Požadujeme:
- znalost práce s PC - základní práce s emailovu schránkou, Word, Excel
- průkaz řidiče VZV vozíku - popřípadě praxi v řízení a ochota doplnit si školení pro obdržení průkazu řidiče VZV.
- zodpovědnost, pečlivost, preciznost, chuť učit se nové věci.
Nabízíme:
- prémie, stravování, mobilní telefon.
Životopisy zasílejte pouze na e-mail [email protected] s označením "skladník"- vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), VZV
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BDSTAV MORAVA s.r.o., IČ: 26807947
adresa pracoviště:Bruzovice 88, 73936, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: prémie, stravování, mobilní telefon

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Markéta Formánková