*LOGISTICKÝ OPERÁTOR/OPERÁTORKA / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

CZ-ISCO 83443. Osobní pohovory jsou každý čtvrtek v 10 hodin na adrese Průmyslová 14, Prostějov. Na pohovor je nutné donést životopis. Kontaktní osoba Klechová Pavlína Mgr., tel.: 771 272 293, e-mail: [email protected]. Pracovní dny: Po-PÁ (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Firma Maier CZ se zabývá výrobou plastových komponentů do automotive.
Požadavky: výhodou - zkušenosti s prací ve skladu, řidičské oprávnění na VZV.
Náplň práce: práce s VZV, retrak, obsluha logistického vláčku, nakládka a vykládka.
Nabízíme: oprava z Prostějova a Přerova firemním autobusem, stravenky, kvalitní zaškolení pod dohledem zkušených trenérů formou propracovaného tréninkového systému.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MAIER CZ, s.r.o., IČ: 27254500
adresa pracoviště:Průmyslová 4259/14, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):24 910 Kč až 40 280 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody: stravenky
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Pavlína Klechová
Telefonní číslo:771 272 293