*SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - SUCHÝ SKLAD / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

CZ-ISCO 83443. Osobní kontakt po tel. domluvě tel.: 739 000 357 nebo email [email protected]. Místo výkonu práce: Háj č.p. 328.
PD: Po-Pá 6-14, 14-22, 22-6 hod.
Náplň práce: ruční manipulace se zbožím (manipulační vozík).
Požadavky: perfektní zdravotní stav, zvedání břemen - muži: časté 30 kg, občas 50 kg, ženy: časté 15 kg, občas 20 kg. Zkušenosti s manipulační technikou: nízkozdvižný vozík, vysokozdvižný vozík, retrak minimálně 3 měsíce. Požadujeme zkušenosti s ručním skenerem, praxi ve skladě, schopnost pracovat ve směnném provozu, noční směny. Bližší informace při osobním pohovoru.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HOPI s.r.o., IČ: 45356700
adresa pracoviště:Háj 328, Kralice na Hané, 79812, Česko
mzda (plat):19 440 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kontakt
Telefonní číslo:739 000 357