Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

Náplň práce: práce v chladném prostředí (2-12°C).
Požadujeme: nutný dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe se skenovacím zařízením,
Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště (od ubytovny), zaměstnavatele může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500,-Kč
Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín 250 70 Odolena Voda
Kontakt: osobní schůzka pouze po telefonické domluvě, telefonická domluva po-st 10:00-12:00

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SIT logistic s.r.o., IČ: 26184010
adresa pracoviště:Průmyslová 500, Postřižín, 25070, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vitaliia Stoika
Telefonní číslo:+420 725 522 686