Operátor/ka logistiky / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce Staré Čívice - U Panasonicu 266
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Náplň práce: práce ve skladu s hotovými výrobky, balení, značení, expedice.
Směny: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 a 22:00 - 6:00

Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytovaní

První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 16:00), e-mailem nebo osobně - 17. listopadu 238, Pardubice.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Manuvia Job s.r.o., IČ: 29455022
místo pracoviště:Manuvia Job s.r.o. - pracoviště JTEKT Automotive Czech Pardubice, s.r.o., U Panasonicu 273, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6
mzda (plat):15 778 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:20
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch