Servisní technik/čka / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

POŽADAVKY: SŠ vzdělání, strojní či příbuzná, praxi v lehkém strojírenství nebo nábytkářství - výhodou, manuální zručnost, technické myšlení,komunikativnost,samostatnost,odpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ: odpovídá za včasnost a úplnost servisních činností, realizuje montáže sprchových zástěn u zákazníků, poskytuje technické poradenství u zákazníků, vyřizuje reklamace - příjem reklamovaného zboží, vystavení protokolu,řešení reklamace, spolupracuje na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů, spolupracuje při tvorbě plánu činnosti servisních techniků, vede evidenci vlastních servisních činností
NABÍZÍME: po zapracování převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou, práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, výhody: flexi karty, příspěvky na obědy, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Roth Czech s.r.o., IČ: 05193885
adresa pracoviště:Třebařov 160, 56933, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 05. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Fryč
Telefonní číslo:603 182 657