Řetězář / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Aktualizace 15.4.2024
První kontakt e-mailem: [email protected] nebo telefonicky 584 488 149, Po-Pá v době od 9:00 - 11:00 hod.
Pracovní náplň:
- obsluha kalibrovacích strojů
- stříhání, značení, svazkování a prohlížení řetězů
- manipulace s materiálem a výrobky
- provádění identifikačních úkonů

Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- pracovní doba 37,5 hod/ týden
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění až do výše 17 tis. Kč/rok
- prémie za hospodářské výsledky
- zákonná volna nad rámec ZP
- sick days

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Řetězárna a.s., IČ: 47672081
adresa pracoviště:Polská 48, Česká Ves, 79081, Česko
mzda (plat):24 500 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, sick days
  • Zvláštní prémie: prémie za hospodářský výsledek
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Markéta Škovroňová
Telefonní číslo:584 488 149