SEŘIZOVAČ/-KA POSTUPOVÝCH LISŮ / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

KO: Mrůzková Barbora, tel.: 732 890 141, e-mail: [email protected].
Osobní kontakt možný v sídle firmy (Ostravská 291/33, 747 70 Opava - Komárov) v prac. dny mezi 8:00 a 14:00 hod.

Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení v technickém oboru. Praxe výhodou. U uchazeče očekáváme technické myšlení, zručnost, dobrou pracovní morálku, svědomitost, zodpovědnost.

Náplň práce: příprava a seřízení lisovacích strojů + periférií lisu, provádění běžné údržby nástrojů, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.

Nástupní mzda bude po zkušební době přehodnocena dle pracovních výsledků.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, pololetní a roční odměny, docházkový bonus.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOMAS, spol. s r.o., IČ: 46580344
adresa pracoviště:Ostravská 291/33, Opava - Komárov, 74770, Česko
mzda (plat):170 Kč až 190 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc: týden dovolené navíc
  • Jiné výhody: penzijní připojištění, docházkový bonus, odměny

Kontaktní osoba:Barbora Mrůzková, vedoucí personálního úseku
Telefonní číslo:732 890 141