Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (Operátor NC strojů) / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Požadavky a náplň práce:
* Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
* Orientaci a znalost v technické dokumentaci
* Orientaci a znalost v oblasti technologie a ručního obrábění
* Orientaci a znalost v oblasti používání měřidel, v oblasti nářadí a přípravků
* Práce na obráběcích strojích s řídícím operačním systémem
* Výroba veškerých dílů pro kompletaci turbín určených k strojnímu opracování

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Doosan Škoda Power s.r.o., IČ: 49193864
adresa pracoviště:Plzeň, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:4

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Šárka Pašková
Telefonní číslo:371 435 154