Seřizovač CNC / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Číst a používat technické podklady. stanovovat postupy, prostředky a metody obrábění kovů. Seřizovat stroje- příprava nástrojů a přípravků, výměna nástrojů, odladění prvních kusů, měření, korekce programu. Budete pracovat s operačními - řídícími systémy Heiden, Sinumerik, Okuma OSP a Fanuc?????
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: vyplácení ročních odměn, 60 % příspěvek na jazykové kurzy, zvýhodněná sazba telefonování pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, 3% příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu 1Kč/km

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle (Po - Pá), nebo na e-mailové adrese.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DAKO-CZ, a.s., IČ: 46505091
adresa pracoviště:Josefa Daňka 1956, Třemošnice, 53843, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:7
benefity:
  • Podnikové stravování: závodní stravování
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontaktní osoba:Bc. Jana Havránková DiS., specialistka personalistiky - nábory
Telefonní číslo:730185612