CNC operátor / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
o obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku s pomocí základních měřidel
o výměna nástrojů
o denní údržba stroje
o práce s výkresovou dokumentací
o kontrola a přeměření hotového výrobku.
Požadavky:
- manuální zručnost, samostatný přístup k práci a smysl pro detail a přesnost
- znalost čtení technické dokumentace
- základní znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, metr).

První kontakt e-mailem, telefonicky, nebo osobně Po - Pá, 8 - 15 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MGG Třešť s.r.o., IČ: 00511625
adresa pracoviště:Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901, Česko
mzda (plat):27 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:20
benefity:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování: dotované
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody: příspěvek na penz.poj., na dopravu, zvýhodněné tel.tarify, věrnostní odměny
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Eva Skálová
Telefonní číslo:778 983 091