Seřizovači a obsluha obráběcích strojů / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Pozice. Seřizovači a obsluha obráběcích strojů
OC
Náplň práce:
obrábění kovůi na CNC strojich:
Požadavky:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
Nástup možný ihned. Mzda: 21 360,- až 22 500,- Kč
Kontakt: Berezyak Andriy, tel.: 601 187 485, e-mail: [email protected]
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: Borks s.r.o. pracoviště - , Areál firmy Geomine PB, Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory,

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Borks s.r.o., IČ: 01873750
adresa pracoviště:Husova 570, Příbram, 26101, Česko
mzda (plat):21 360 Kč až 22 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andriy Berezyak
Telefonní číslo:601 187 485