Obsluha CNC / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Programování vyráběných dílů; Obsluha CNC soustruhu (operační systém Heidenhain)

Požadujeme:
Základní znalost obrábění; Všeobecný technický přehled; Znalost čtení výkresové dokumentace; Manuální zručnost, spolehlivost, přesnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Traťová strojní stanice Olomouc, spol. s r. o., IČ: 60319038
adresa pracoviště:Kojetínská 3109/73a, Přerov, 75002, Česko
mzda (plat):34 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie: Měsíční a roční odměny. Přítomnostní odměny 4x/3600,- Kč/rok.
  • Podnikové stravování: Stravenkový paušál
  • Jiné výhody: Servisovaný pracovní oděv.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Daniel Bosák
Telefonní číslo:734753933