Operátor/ka - programátor/ka CNC nástrojových brusek / Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Informace o nabídce práce:

pracoviště Hulín
- Náplň práce: kvalifikovaná obsluha CNC nástrojových brusek
- Požadavky: vzdělání a praxe ve strojírenství
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost využití rekreačních prostor firmy, klimatizované pracoviště, mzda dle zkušeností, výkonu a přístupu k práci, možnost práce i na 3 směnný provoz
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (pan Kubiš, tel: 602 462 408) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PILANA Karbid s.r.o., IČ: 29285895
adresa pracoviště:Nádražní 804, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 42 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: příspěvek
  • Jiné výhody: možnost využití rekreačních prostor firmy

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vlastimil Kubiš, vedoucí výroby
Telefonní číslo:602 462 408