SOUSTRUŽNÍCI / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Informace o nabídce práce:

TŘ z:3/4/2024
Náplň práce:
- práce na soustruhu.
Nabízíme:
- zaměstnanecký benefit ve výši 5.000 Kč, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slévárny Třinec, a.s., IČ: 25830716
adresa pracoviště:Průmyslová 1001, Třinec - Staré Město, Česko
mzda (plat):26 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: zaměstnanecký benefit ve výši 5.000 Kč, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jakub Wozniak
Telefonní číslo:558 535 240 (6:00-13:00 PO-PÁ)