Operátor CNC stroje / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Informace o nabídce práce:

Popis pozice:
- samostatná obsluha CNC soustruhu
- samostatná práce dle výrobní dokumentace a technologických postupů
- nastavení stroje, načtení (vytvoření) programů- po zaučení
- práce s technickou dokumentaci
- jednosměnný provoz
POŽADUJEME:
- znalost seřizování CNC strojů- soustruhy
- znalost výkresové dokumentace
- předchozí praxe na CNC soustruhu vítána
- SOU/SŠ strojírenství ( možno absolvent)
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- manuální zručnost, pečlivost
KONTAKT: Ing. Vítovcová Dagmar, tel.: 602257052, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MKV ozubená kola s.r.o., IČ: 24274607
adresa pracoviště:Jiráskova 400, Blatná, 38801, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 37 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Dagmar Vítovcová
Telefonní číslo:602257052