Soustružníci / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Informace o nabídce práce:

Nástup dle dohody

Náplň práce: Obsluha soustruhu, výhodou strojní vzdělání, znalost soustružení závitů, čtení technické dokumentace. Zájemci o pracovní místo můžou zasílat své životopisy na e-mail [email protected].
Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilost.
Výhody: Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Michlovský - protlaky, a.s., IČ: 27704262
adresa pracoviště:Zlín - Salaš 99, 76351, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Balcárek
Telefonní číslo:605 200 760