Operátor/ka CNC strojů / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
- minimálně 1 rok praxe s obsluhou NC/CNC frézek nebo soustruhů,
- znalost materiálů, nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění schopnost číst technické výkresy, znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce
Pracovní náplň:
- operátor NC strojů seřízení a obsluha obráběcích NC a CNC strojů, práce nutné při obrábění materiálu (soustružení, frézování, broušení, vrtání atd.), příprava a manipulace s materiálem Zaměstnanecké výhody:
- platové podmínky dle praxe a zkušeností, práce ve stabilní společnosti,
- příspěvek na stravování, 7,5 hodinová pracovní doba,
- podíl na zisku pro všechny zaměstnance, možnost ubytování na firemní ubytovně,
- nástup ihned nebo po dohodě
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TOS ZNOJMO, akciová společnost, IČ: 46347691
adresa pracoviště:Družstevní 2825/3, Znojmo, 66902, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Andrea Jančíková
Telefonní číslo:725 499 953