Seřizovač/ka CNC strojů / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
seřizování a programování NC a CNC strojů a vykonávání všech činností s tím souvisejících; Zajišťování činnosti obsluhy a to zejména u kusové a velmi přesné výroby.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- osobně pouze po předchozím e-mail potvrzením termínu schůzky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Meopta - optika, s.r.o., IČ: 47677023
adresa pracoviště:Kabelíkova 2682/1, Přerov, 75002, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:12
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek + příspěvek do kafeterie
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: čtvrtletní a roční bonusy;
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Radek Teichmann