Seřizovač operátor / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Náplň práce: samostatné seřizování a obsluha CNC stroje, seřizování zařízení a příprava nástrojů, prováděné operace: soustružení, vrtání, frézování, kontrola jakosti. Požadujeme SŠ strojní nebo vyučení ve stroj. nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána, znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou), znalost programování NC strojů (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou), znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly, aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu.

Životopis zasílat na e-mail

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BONATRANS GROUP a.s., IČ: 27438678
adresa pracoviště:Revoluční 1234, Bohumín, 73581, Česko
mzda (plat):38 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:30. 11. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, závodní stravování
  • Dovolená navíc

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Renáta Závěšická, referent personalistiky
Telefonní číslo:778 408 516