SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA NC STROJŮ / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
vzdělání ve strojírenském oboru, odborná praxe, orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost a přesnost
Náplň práce:
nastavení a úprava NC strojů, odstraňování poruch a pravidelná údržba.
Nabízíme: volné víkendy, jednosměnný provoz (občasný 2 směnný provoz)

Výhody:
dotované závodní stravování, 3 dny Sickdays, penzijní připojištění

Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ZPA Nová Paka, a.s., IČ: 46504826
adresa pracoviště:Pražská 470, Nová Paka, 50901, Česko
mzda (plat):27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Šlamborová
Telefonní číslo:493 761 365 od 7,00 do 14,00 hodin