Seřizovač/ka galvanické linky / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Informace o nabídce práce:

Pozice: seřizovač/ka galvanické linky
Náplň práce:
řízení automatické galvanické linky, sledování kvality technologických operací
Požadujeme:
manuální zručnost, svědomitost, pracovitost, loajálnost,
flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
práce ve stabilní ryze české firmě s 30ti letou tradicí
- 12ti hodinové směny (ranní, noční)
- náborový příspěvek 50.000 Kč
- stravenky ve výši 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
- bezúročná půjčka 20.000 Kč
- 13. a 14.plat
- příspěvek na volnočasové aktivity
- výkonnostní odměny
Nástup možný ihned na dobu určitou s možností prodloužení.
Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Lajbnerová Marcela, tel.: 777 748 186, e-mail: [email protected]
První kontakt: osobně na personálním oddělení CVP Galvanika, e-mailem nebo telefonicky po -pá 6:30 - 14:00 hod.
Místo výkonu práce: CVP GALVANIKA s.r.o., K Podlesí č.p. 550, Příbram VI-Březové Hory

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CVP GALVANIKA s.r.o., IČ: 47548282
adresa pracoviště:K Podlesí 550, Příbram, 26101, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Lajbnerová
Telefonní číslo:777 748 186