Horizontkař CNC / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Informace o nabídce práce:

pracoviště Hulín
- Náplň práce: obsluha CNC horizontky s řídícím systémem heidenhain
- Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
- Benefity: příspěvek na stravování, výhodné telefonní tarify, občerstvení na pracovišti aj.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected] - do předmětu e-mailu uveďte pozici, o kterou se ucházíte, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Lančová, tel: 602 500 270).

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, znalost čtení výkresové dokumentace
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MODIKOV, s.r.o., IČ: 25515063
adresa pracoviště:Wolkerova 845, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, výhodné telefonní tarify, občerstvení na pracovišti
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Barbora Lančová
Telefonní číslo:602 500 270