OBSLUHA A PROGRAMOVÁNÍ CNC STROJŮ (SOUSTRUŽNÍK) / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

KO: Matěj Štencek, tel.: 724 883 884, email: [email protected]
Požadujeme:
- praxi v oboru
- znalost programování řídícího systému Fanuc nebo Heidenhain,
- praktické zkušenosti s programováním,
- samostatnost ve čtení technické dokumentace,
- manuální zručnost,
- samostatnost, spolehlivost, pracovitost.
Náplň práce:
- obsluha CNC obráběcích center (soustruhů)
Nabízíme
- podnikové stravování,
- zvláštní prémie,
- mobilní telefon k soukromým účelům,
- multisport karta,

Pracoviště: TigTech s.r.o., Podvihovská 380/12D, Opava - Komárov, nástup možný ihned.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů, znalost programování řídícího systému Fanuc, nebo Heidenhain
  • Jiné, znalost čtení technické dokumentace
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TigTech s.r.o., IČ: 28654293
adresa pracoviště:Podvihovská 380/12d, Opava - Komárov, 74770, Česko
mzda (plat):37 000 Kč až 46 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: mobilní telefon k soukromým účelům, multisport karta

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Matěj Štencek
Telefonní číslo:724 883 884