Technik-seřizovač CNC / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Místo výkonu práce: Hedvikov č.p. 1 538 43 Třemošnice, Družstevní 436, 538 42 Ronov nad Doubravou
NÁPLŇ PRÁCE: servis a seřizování obráběcích center, dodržování pracovních standardů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplatu pravidelně a včas, "Náborový příspěvek 25.000 Kč"
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (nad 10 km) až 4.000Kč, příspěvek na stavování 105 Kč/směna, závodní lékař v areálu firmy, jídelna, zvýhodněný mobilní tarif

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8.00-14.00 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov č.p. 1, 538 43 Třemošnice. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
adresa pracoviště:Třemošnice - Hedvikov 1, 53843, Česko
mzda (plat):23 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Pechová
Telefonní číslo:778 708 473