TELEFONNÍ ASISTENT/KA / Sekretáři (všeobecní)

Informace o nabídce práce:

SPECIALISTÉ PO TELEFONU
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- jednoduchá práce na PC
- poskytování služeb zákazníkům
Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- komunikativnost
Co nabízíme:
- možno HPP i DPČ
- možnost vyplácení denní zálohové mzdy
- práce vhodná pro matky s dětmi (možnost úpravy prac. Doby)
- finanční bohusy, motivační soutěže (např. soutěž o dovolenou)
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- průměrný měsíční plat až Kč 23.000,- Kč
Nabízíme slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře, pěkné pracovní prostředí v nových prostorách stabilní firmy s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8 - 16:30Hod.). Životopisy zasílejte na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CTSCZ spol. s r.o., IČ: 03567231
místo pracoviště:CTSCZ spol. s r.o. - pracoviště Chomutov, Čelakovského 4297, 430 01 Chomutov 1
mzda (plat):19 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2020
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Administrativa