SANITÁŘ VŠEOBECNÝ / SANITÁŘKA VŠEOBECNÁ NA ODDĚLENÍ CENTRÁLNÍ STERILIZACE / Sanitáři

Žádosti o zaměstnání včetně životopisu zasílejte na e-mail [email protected].
Případné bližší informace telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 14:00 hodin.

Náplň práce:
- pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem a přímým vedením zdravotnických pracovníků
- akreditovaný kurz pro sanitáře výhodou (uzavření pracovní doby na dobu neurčitou, vyšší mzdové ohodnocení)
- uchazečům bez kurzu zaměstnavatel absolvování kvalifikačního kurzu sanitáře zajistí
Nabízíme:
- předpoklad prodloužení pracovní smlouvy
- zaměstnanecké benefity
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- nástup dle dohody.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Oblastní nemocnice Náchod a.s., IČ: 26000202
adresa pracoviště:Jiráskova 506, Rychnov nad Kněžnou, 51601, Česko
mzda (plat):21 100 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:Bc. Hana Hemrová, vrchní sestra oddělení centrální sterilizace
Telefonní číslo:720 823 583