Výrobní dělník/ manipulant / Ruční baliči, plniči a etiketovači

Informace o nabídce práce:

Pracoviště: Konopišťská 905, 256 01 Benešov
Náplň práce: Pomoc s výrobou smetanového sýra na výrobní lince, Příprava a paletizace zakázek, Manipulace s hotovými výrobky
Požadavky: Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, Manuální zručnost
Nabízíme - 5 týdnů dovolené, nástup IHNED, přátelský kolektiv, důkladné zaškolení, příspěvek na stravování, svoz pro zaměstnance, pokud mu nenavazuje dopravní spoj na počátek nebo konec směny
První kontakt e-mailem, telefonicky po - ne

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Schreiber Czech Republic s.r.o., IČ: 01893556
adresa pracoviště:Konopišťská 905, Benešov, 25601, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:9
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Barbora Zvárová
Telefonní číslo:+420 771 286 699