SKLADNÍK/SKLADNICE / Řidiči vysokozdvižných vozíků

Kontaktní osoba Eva Hrubanová, DiS, tel. 731152542, e-mail: [email protected].
Pracovní doba: Po-Pá, volné víkendy a svátky

Náplň práce: práce v externím skladu, odvoz zboží z jednoho skladu do druhého, zaskladnění zboží, vychystání zboží k expedici, nakládka a vykládka zboží,
Požadujeme: nutnost zaučení na VZV, ŘP sk. B, základy práce s PC
Nabízíme: možnost pružné pracovní doby na poloviční úvazek

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KP - KOPRO s.r.o., IČ: 25590120
adresa pracoviště:Průmyslová 3143/5, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):15 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: dotované stravování, docházkový bonus, odměny, výhodný tel. tarif, firemní akce
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Hrubanová DiS., personalistka
Telefonní číslo:731152542