Řidič VZV - mzda od 24 000 Kč/měsíc (Ostrava - Hrabová) / Řidiči vysokozdvižných vozíků

Informace o nabídce práce:

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: [email protected]
Požadujeme: platné oprávnění na VZV a schopnost manipulovat s těžkými břemeny.
Náplň práce: obsluha VZV, úklid haly a další pomocné práce.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 14:00 až 22:00 hod. (7,5 hod./den).
Místo je vhodné pro fyzicky zdatnější osoby.
Mzda: 150 Kč/hod. (mzda od 24 000 Kč/měsíc)
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CLEANCAT s.r.o., IČ: 29453810
adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda (plat):150 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Kontaktní osoba:Bc. Lenka Proklová, personalista - pracovník náboru
Telefonní číslo:596 223 724