Řidiči vysokozdvižných vozíků

Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, obsluha vysokoregálového skladu, interní logistika. Požadujeme předchozí praxi s VZV, platný průkaz VZV. Nabízíme plný pracovní úvazek, zaměstnanecké benefity až 3.500 Kč, příspěvek na stravování a na dopravu, 5 týdnů dovolené. Prvním kontaktem ze strany uchazeče je zaslání profesního životopisu na [email protected], popř.vyplnění dotaníku v místě sídla společnosti. Vybraní uchazeči splňující výše uvedené požadavky budou následně kontaktováni a zváni k osobnímu pohovoru.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Müller - Die lila Logistik Česká k.s., IČ: 26389941
adresa pracoviště:Průmyslová 290, Horšovský Týn - Malé Předměstí, 34601, Česko
mzda (plat):33 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenkový paušál
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Markéta Kovářová
Telefonní číslo:373 738 812