VEDOUCÍ VÝROBY - MISTR / Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
- vzdělání ÚSO nebo VŠ ve strojírenském oboru
- znalost konvenčních technologií obrábění, tváření a sváření, CNC laserové vypalování, soustruh, apod.,
- předchozí praxe ve výrobě a praxe s vedením pracovníků nutná.

Náplň práce:
- organizační a řídící činnost na výrobním (obrobna, montáž, lakovna, lisovna) a zástupně i na technickém úseku.
- vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří postoupí do druhého kola.

Prodloužení pracovního poměru možné.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, sick days.

Kontaktujte nás e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VARI, a.s., IČ: 00660574
adresa pracoviště:Opolanská 350, Libice nad Cidlinou, 28907, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 43 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:30. 06. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Iveta Holubíková
Telefonní číslo:325 607 339