ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK) / Řídící pracovníci v oblasti skladování

Informace o nabídce práce:

A02 z:19/7/2022 (ZamK) a:13/12/2023
Požadujeme:
- korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v Jižní Koreji).
Výhodou:
- pokročilá úroveň anglického jazyka.
Náplň práce:
- řízení a koordinace jednotlivých úseků společnosti
- komplexní strategické plánování a rozhodování
- kontrola plnění rozpočtu společnosti (spolu s finančním oddělením)
- reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednáních a společenských akcích
- komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (sledování vybraných ukazatelů)
- práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce
- vedení a koordinace podřízených zaměstnanců.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní jiný jazyk, korejský jazyk úroveň rodilý mluvcí
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o., IČ: 27805450
adresa pracoviště:Nošovice, Česko
mzda (plat):75 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kateřina Mravec