ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI EKONOMIKY A FINANCÍ (ZamK) / Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Informace o nabídce práce:

A02 z:1/6/2021 (ZamK)
Náplň práce:
- finanční řízení podniku (zabezpečení ekonomické stability a trvalého růstu společnosti)
- reporting a controling výsledků do Korei.
Požadujeme:
- znalost korejského jazyka (korejský jazyk používán při jednání).
Výhodou:
- znalost SAP, účetnictví a finanční analýzy podniku.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní jiný jazyk, korejský jazyk
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o., IČ: 01741861
adresa pracoviště:tř. T. G. Masaryka 1117, Frýdek, 73801, Česko
mzda (plat):75 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Rybaříková
Telefonní číslo:602 640 339