Koordinátor/ka provozu / Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Min. 18 měsíců zkušeností v rámci týmu vedení a realizace dopravy na 4PL dispečinku a používání integrovaného systému řízení dopravy 4flow, zejména systému pro správu výjimek a modulu 4flow vista. Anglický jazyk na úrovni C2.
Prac. náplň: vedení týmu specialistů a koordinátorů realizačního týmu dopravy pro 4PL zákazníky, koordinace týmu pro zajištění optimálního rozvržení kapacit a zajištění hladkého fungování procesů, zavedení a kontrola mechanismů pro udržování standardů kvality a výkonu, včetně sledování KPI a reportingu. Řešení reklamací se zákazníky a zajištění spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody: Roční prémie ve výši až 3 % (na základě výkonu společnosti), příspěvek na ubytování

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:4flow management GmbH organizační složka, IČ: 29135290
adresa pracoviště:náměstí T. G. Masaryka 1931/12, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100, Česko
mzda (plat):52 000 Kč až 57 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Denisa Mazanková
Telefonní číslo:221 506 300