ŘIDIČ/ŘIDIČKA, STROJNÍK/STROJNICE / Řidiči ostatních speciálních vozidel

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Zatloukalová, tel.: 736 625 166, e-mail: [email protected]. Pracoviště: CELÁ ČR - vícedenní služební cesty

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, časovou flexibilitu a loajalitu, ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce: čištění technologického potrubí, odstraňování betonu vysokotlakým vodním paprskem, čištění vodárenského potrubí.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HDR SERVIS s.r.o., IČ: 03872505
adresa pracoviště:Fanderlíkova 391/36, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):45 000 Kč až 60 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Leona Zatloukalová
Telefonní číslo:736 625 166