Skladníci / Řidiči ostatních skladovacích vozíků

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Semčice 247, 29446 Semčice

Prvotní kontakt: tel.: +420 724 187 900 (8-17 hod.), e-mail: [email protected] nebo osobně: 8-17 ve firmě Autronic Chrustenice 270

Co vás čeká:
Fyzický příjem a výdej zboží , příprava objednávek dle přidělených podkladů , jedná se o klasickou práci skladníka bez nutnosti znalosti práce s PC .

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Samostatné logické myšlení , ochota a chuť pracovat .

Co vám můžeme nabídnout:
Zázemí stabilní společnosti , jednosměnný pracovní provoz po - pá od 7,30 do 16 hodin , stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní zboží. Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Práce je vhodná spíše pro muže .

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvky na obědy
- Odměny
- Slevy na firemní zboží

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AUTRONIC, s.r.o., IČ: 49549642
adresa pracoviště:Semčice 247, 29446, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jindřich Onemichl
Telefonní číslo:+420 724 187 900