Řidič / řidička / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Informace o nabídce práce:

První kontakt telefonicky nebo emailem.
Práce je vhodná pouze pro OZP a OZZ.

Firma SANSIMON, s.r.o. zabývající se rozvozem jídel do hospiců, domovů důchodců a firem se sídlem v Rajhradě u Brna hledá do svého kolektivu řidiče.

Náplň práce:
- rozvoz jídel zákazníkům
- provádět drobné opravy ( výhodou nikoliv podmínkou)

Pracovní doba: pondělí-pátek ( popřípadě zástup za směny v době dovolených -dlouhý a krátký týden)

Požadujeme:
- ŘP, sk. "B"
- praxe s řízením osobního automobilu

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněná zaměstnanecká strava

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SANSIMON, s.r.o., IČ: 26929228
adresa pracoviště:Jiráskova 47, Rajhrad, Česko
mzda (plat):22 000 Kč až 23 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petra Medková
Telefonní číslo:608683056